Haike

31 03 2022

Ikka koroona, mis muud.

EV sünnipäevale järgmisel nädala tekkis mul nohu. Ainult nohu, käisin tööl nagu tavaliselt. Kiirtest negatiivne. Möödus nädal.

Suur tüdruk tuli järgmisel esmaspäeval koju haigena, palavik 38, köha-nohu. Kiirtest kõigil negatiivne. Käisin tööl nagu tavaliselt. Nädala lõpus tegi tüdruk uue kiirtesti, mis oli positiivne. Minu kiirtest endiselt negatiivne. Tema tegi PCR testi laupäeval, sai positiivse. Mina tegin PCR testi pühapäeval, ka positiivne. Möödunud oli nädal.

Nüüd oli nohule lisandunud ka köha. Jäin kodukontorisse, köhahood oli vinged, palavikku polnud. Tööd tegin minimaalselt, põhiliselt köhisin ja magasin. Möödus nädal.

Perearst lubas järgmise nädala esmaspäevast tööle, läksingi. Päeval oli suhteliselt hea olla, aga hommikuti ja õhtuti tekkisid köhahood. Mitu korda kaalusin haiguslehe võtmist, aga ikkagi ei teinud seda. Möödus veel üks nädala. Nädalavahetuse hommikul tekkis aga täiesti rahulikust olekust köhahoog, köhisin oksendamiseni.

Tervis läks tasapisi paremaks kogu aeg. Nüüdseks on siis käimas, kas 4. või 5. nädala, täpselt ei tea, millal tegelikult haigestusime. Väikesed köhatused on mul endiselt.

Kokkuvõte. Jäime terve perega haigeks. Kiirtest näitas positiivset ainult ühel pereliikmel neljast. Saime 3 positiivset PCR testi, kõige nooremale ei näinud põhjust seda teha lasta. Köha ja nohu oli minigil kujul kõigil, ühel neljast oli palavik. Lapsed põdesid kõige kergemini, meie ise veidi raskemalt, vindume siiani. Ahjaa, vaktsineeritud oleme ka kõik, kes kahe, kes kolme süstiga.

Ühesõnaga, koroona on justkui tavapärane külmestus, aga nagu ei ole ka.


Actions

Information

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s
%d bloggers like this: