Aasta hiljem

2 04 2021

Et siis aasta hiljem. Eriolukorrast. Mis selle ajaga muutunud on? Vahel tundub, et midagi ei ole muutnud. Oleme samas kohas. Piirangud, kodukontorid, numbrid, numbrid, numbrid.

Mõnes mõttes on kõike seda aasta hiljem kergem taluda, loodad. Loodad, et ükskord saabub normaalsus. Teisalt on jällegi raskem, lihtsalt nii vastu hakkab, tekib selline lootusetuse tunne.

Distantsõpe on muutunud. Kui eelmisel kevadel anti lihtsalt ülesanded kätte, et lahendatagu, ei mingeid tunde, siis sellel aastal toimuvad tunniplaanile vastavalt videotunnid. Olime sunnitud ostma lapsele veebikaamera, sest kool nõuab, et tunnis peavad kõigil olema kaamerad avatud. Distantsõpet pikendati apilli lõpuni.

Hoian endiselt kramplikult kinni lootusest suvele :)


Actions

Information

2 responses

2 04 2021
Nell

Disoatnsõnne pikandamisega on see hea asi, et algselt pidid lapsed kooli minema nädal enne koolivaheaega. Nüüd uue pikendusega nädal peale vahepaega. Ehk siis lisandus vaid nädal nädal distantsi… Mind hirmutab pigem see, et kui lapsi hakatakse maakondade “ohutuse” järgi kooli lubama siis mõned lapsukesed ei pruugigi sel õppeaastal sinna jõuda.

2 04 2021
kohvikratt

Jah, võimalik, et ka vanuse järgi hakatakse lubama, siis saaksid kooli alg- ja lõpuklasside omad ning need keskmised (ehk ka minu 7. klass) ei saa :( Ootame, vaatame.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s
%d bloggers like this: