Aasta 2020

31 12 2020

Selle aasta sõnaks on muidugi koroona. Aeg täis kohanemist ja muutumist.

Eriolukord. Kodukontor. Distantsõpe. Kõik need üle neti koosolekud, kes neid jõuaks kokku lugeda.  Olen oma tööalaste tegemiste üle sellel aastal nii uhke :) Oli suuri väljakutseid, aga tunneli lõpp juba paistab.

Selle aasta toredad hetked:

Töökaaslastega kooskokkamine. Üliäge.

Suvepuhkus Eestis. Tartu. Keila. Haapsalu.

Ööekskursioon loomaaias.

Ja muidugi Suur Uudis :)

Suures plaanis oli muidugi s*tt aasta, palju pingeid ja majanduslikke muresid.

——————–

Aastasse mahtusid mõned head raamatud ja filmid.

Tenet

Christopher Nolani algupärase ja vaatemängulise ulmemäruli “Tenet” peaosas astub üles John David Washington.
Peategelane on relvastatud vaid sõnaga “Tenet”, kui ta võitleb kogu maailma ellujäämise nimel rahvusvahelise luure hämaras maailmas.  Tema missioon hargneb lahti väljaspool reaalaega. Tegu pole ajas rändamisega, vaid inversiooniga.

Ott Tänak The Movie

Jonnakas visadus on kasvatanud Ameerika mägede sarnase karjääriga põikpäise maapoisi WRC rallisarja sihikindlaks piloodiks, kel 2018. a. oli esimest korda käeulatuses helesinine lapsepõlveunistus – napsata konkurentide eest maailmameistritiitel. Film portreteerib meedia jaoks üht kättesaamatumat tippsportlast, Eesti rallisõitjat Ott Tänakut ning jälgib ühe hooaja jooksul tema püüdlusi võita WRC maailmameistritiitel ja samal ajal kohaneda uue autoga uues meeskonnas. Filmimeeskond püsis maailma eri paigus Oti kannul terve 2018. aasta hooaja, olles kaadri taga tunnistajaks nii kriitilistele hetkedele kui ka võidurõõmule. Tõusude ja mõõnadega, etapist etapini rullub paralleelselt lahti ka inimlik lugu, kuidas Euroopa kirdenurga väikesaare põikpäine poiss murdis end käänulise teekonna kiuste rallimaailma eliiti. 

——————–

Meie perele see aasta õnneks väga suuri muutusi kaasa ei toonud. Reisida muidugi ei saanud ja paljud kultuuriüritused jäid ära, millest on kahju. Kuid meil kõigil on töö alles. Suured lapsed on oma kohad elus leidnud, neil on tööd, on elukaaslased, kellega oma elu jagada, mida siis õigupoolest veel tahta?


Actions

Information

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s