Suveteater

23 07 2013

Koduleht ütleb:

Mesallianss

juulis ja augustis Ohtu mõisa tallisaalis

Pärast seda kui  väike  sportlennuk  rammib rikka suurtöösturi majja ja kaks  pardal viibivat pilooti on sunnitud sekkuma  majaelanike eraellu, paljastub ühe pealtnäha kõrge moraaliga perekonna tõeline nägu.

Miks on noortega nii, et üks taevast alla sadanud armuseiklus võib hetkega üles kaaluda perekonna kõrge moraali ja vanemate aastate pikkuse süvakasvatuse?

Ühe suvise pärastlõuna jooksul pannakse kaalumisele kokku kaheksa abieluettepanekut. Missugune neist abieludest võiks olla paljutõotav, missugune mesallianss? See küsimus ajendab üht tulevast abielumeest välja ütlema  Shaw kuulsa mõttetera: „Kui abielud sõlmida nii, et panna kõik meeste nimed ühte kotti ja naiste omad teise ning lasta kinniseotud silmadega lapsel neid välja tõmmata nagu loteriivõite, oleks õnnelike abielude protsent sama kõrge kui praegu.“

Lavastaja: Roman Baskin

Kunstnik : Ann Lumiste

Mängivad: Roman Baskin, Üllar Saaremäe, Martin Veinmann, Alo Kõrve, Riho Kütsar, Epp Eespäev, Elina Pähklimägi, Maria Peterson, Margus Groznõi või Andres Raag.

Mulle väga meeldis. Sai naerda, samas oli ka tõsisem alatoon. Näiteks sellest, et lapsed ja vanemad ei tea teinetesest suurt midagi, nad on lihtsalt kui tuttavad. Minagi olen seda mõelnud, et me ei tea oma vanavanemate ja vanemate hingeelu kohta midagi. Samamoodi ei tea meie lapsed meist.

Oli suviselt soe õhtu:)

Pildike seest:

23.07.2013

Pildikesed väljast:

ohtu

ohtu2


Actions

Information

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s
%d bloggers like this: