mõtted

26 11 2005
ma pakkisin eile esimese jõulukingi. kui te nüüd arvate, et olen asunud varakult valmistuma (st teen seda, millest paljudki (mina kaasaarvatud) mõelnud on), siis eksite. ema läks eile lennukile, tagasi Rootsi, st ma ei kohtu temaga jälle lähemad kolm kuud. kahjuks ka mitte jõuluajal. siis pakkisingi kingi ning andsin kaasa (klausliga, et ta võib selle alles jõululaupäeval avada).
mängisime täna Eesti Mälumängu, soovitan soojalt (näiteks jõulukingiks). hästi vahva ja arendav (tänu sellel mängule sain ma täna teada, et oravad magavad ööpäevas 14 tundi ning et Eestis leidub 51 sorti lepatriinusid jpm)
täna leidis taaskord kinnitust minu arvamus, et kui ajakirjanikud kirjutavad artikli faktiveaga või muudmoodi ekslikult seisab see suures kirjas esilehel, kui nad aga oma eksimuse pärast vabandust paluvad ilmub see, hästi pisikeses kirjas kohal, kus keegi seda ei märka (vt tänane epl lk 8, netis vabandust muidugi ei ole). mitte et see konkreetne asi minu jaoks oluline oleks, asi on põhimõttes, eksole.
—–
õhtul kontserdile…
maa on valge ja olemine mõnus:)

Actions

Information

4 responses

27 11 2005
sisalik

Meil koolis just räägiti täna seda case’i, mille tulemuseks oli ettekirjutus, et vastulause avaldataks 8. leheküljel (kus solvav artiklinatuke olla olnud 19.11.04 umbes sama suurel pinnal).

27 11 2005
Anonymous

Jaga kontserdimuljeid?
Ninnu

28 11 2005
Kratt

to sisalik: ei tea seda case, seega ei vaidle, aga põhimõte jääb samaks.

to ninnu: muljeid kirjutan eraldi sissekandes, tänu sinu küsimisele (muidu vist ei olekski kirjutanud).

3 12 2005
sisalik

ega ei vaielnudki, pigem oli see viide, et tehaksegi jaburaid otsuseid … pealegi suurem osa lugejaist vaevalt mäletab, mis ja miks:)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s
%d bloggers like this: